O nas-de - Witraże Nysa
17413
page,page-id-17413,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

O nas

Historia firmy

Pracę z witrażem rozpoczęliśmy w 1997 roku i od tego czasu, daje nam ona nieprzerwanie wiele satysfakcji i radości.W ciągu ostatnich 16 lat, zaprojektowaliśmy, stworzyliśmy i zainstalowaliśmy przeróżne formy witrażowe zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, handlowych i naukowych, a także w sądach i kościołach.

Eksport

Nasze dzieła zdobią domy m.in. w Kanadzie, U.S.A, a także Nowej Zelandii. Wykonaliśmy również wiele prac renowacyjnych na terenie Europy.

Projekty

Podejmujemy każde wyzwanie, od witraży tradycyjnych po współczesne. Wykonujemy zarówno własne autorskie projekty, jak i kopie starych dzieł.

Produkty

Tworzymy witraże, lampy ze szkła i kamieni półszlachetnych. Zabudowy szaf, mebli, świetlików, prezenty firmowe, pamiątki.

Technologie

Pracujemy w technice Tiffany jak i tradycyjnej.

Atuty

Naszym atutem jest precyzja i staranność wykonania, dlatego nasze prace są objęte dożywotnią gwarancją na szczelność i trwałość kolor.

Stworzone u nas witraże i lampy…

Stworzone u nas witraże i lampy…

Twoje dzieci przekażą …. Swoim….

Przez wiele lat nie dokumentowaliśmy naszych prac w formie elektronicznej, ale zgodnie z tendencjami XXI wieku zdecydowaliśmy się na stworzenie strony internetowej, którą sukcesywnie i systematycznie zamierzamy wzbogacać. Szeroki zakres tematyczny dzieł planowanych do wyeksponowania wkrótce w galerii, pokaże dlaczego potrafiliśmy zdobyć zaufanie i szacunek inwestorów.

Każdy klient jest dla nas równie ważny, każde zamówienie jest dla nas wyzwaniem. Podejmujemy się najbardziej wyszukanych i nietypowych realizacji.